Vés al contingut (premeu Retorn)

Projectes finançats pel programa Horizon Europe

ACRÒNIM * PILAR PROGRAMA / SUBPROGRAMA ROL UPC INVESTIGADOR PRINCIPAL UPC
EUROfusion EURATOM ADHOC Affiliated Entity Lluís Batet Miracle
ENEN2plus EURATOM NRT Beneficiary Lluís Batet Miracle
BAMBBI Excellent Science ERC-AdG Monopartner Maria Pau Ginebra Molins
TRANSFORMER Excellent Science ERC-PoC Monopartner Cristina Canal Barnils
SCRAMBLE Excellent Science ERC-StG Monopartner Lluís Jofre Cruanyes
WINC Excellent Science ERC-StG Monopartner Sergi Abadal Cavallé
ADOreD Excellent Science MSCA-DN Beneficiary Oriol Gomis Bellmunt
EWOC Excellent Science MSCA-DN Beneficiary Josep Prat Gomà
EXBRINER Excellent Science MSCA-DN Beneficiary José Luís Cortina
FRONTIERS Excellent Science MSCA-DN Beneficiary Marcos Arroyo Álvarez de Toledo
GAP_Noise Excellent Science MSCA-DN Coordinator Arnau Doria Cerezo
NANOREMEDI Excellent Science MSCA-DN Beneficiary Carlos Enrique Alemán Llanso
PARASOL Excellent Science MSCA-DN Beneficiary Mireya Fernández
CO2FOREARM Excellent Science MSCA-PF Monopartner Francisco Javier Sánchez Vila
Vortexons Excellent Science MSCA-PF Monopartner Pietro Alberto Massignan
DANUBIUS IP Excellent Science Research Infrastructures-INFRA-DEV Beneficiary Agustín Sánchez-Arcilla Conejo
Geo-INQUIRE Excellent Science Research Infrastructures-INFRA-SERV Affiliated Entity Joaquín del Río Fernández
iMagine Excellent Science Research Infrastructures-INFRA-SERV Affiliated Entity Joaquín del Río Fernández
ANERIS Excellent Science Research Infrastructures-INFRA-TECH Affiliated entity Joaquín del Río Fernández
GEORGE Excellent Science Research Infrastructures-INFRA-TECH Affiliated entity Joaquín del Río Fernández
FLUTE Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl1-Health Beneficiary Cecilio Angulo
MEDSECURANCE Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl1-Health Beneficiary Jaime Delgado
PANTHEON Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl3-Civil Security for Society Beneficiary Enric Pastor Llorens
PARATUS Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl3-Civil Security for Society Beneficiary Marcel Hürlimann Ziegler
PHOENI2X Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl3-Civil Security for Society Beneficiary Javier Masip Bruin
The HuT Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl3-Civil Security for Society Beneficiary Marcel Hürlimann Ziegler
ALLEGRO Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Luís Velasco
BIOMATDB Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Maria Pau Ginebra Molins
ExtremeXP Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Petar Jovanovic
FLEX4FACT Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Eduard Bullich Massagué
H2GLASS Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Eduardo Prieto Araujo
ICOS Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Javier Masip Bruin
IntelliMan Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Raúl Suárez Feijóo
METALLICO Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary José Luís Cortina
R-LIGHTBIOCOM Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Tzanko Tzanov
SMARTHANDLE Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Raúl Suárez Feijóo
SYMSITES Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Tzanko Tzanov
Vitamin-V Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Coordinator Ramón Canal
XR4ED Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl4-Digital, Industry and Space Beneficiary Núria Pelechano
AGISTIN Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Eduardo Prieto Araujo
EBRT2030 Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Miquel Estrada
H-HOPE Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Xavier Escaler
Impact Monitor Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Jordi Pons Prats
iPLUG Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Coordinator Oriol Gomis Bellmunt
MAXIMA Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Daniel Montesinos Miracle
OCEAN Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Ludwig Houégnigan
OMEGA-X Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Mónica Aragüés Peñalba
PoDIUM Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Affiliated Entity Jordi Casademont Serra
RHODaS Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Coordinator José Luís Romeral Martínez
SCAPE Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Segio Busquets Monge
SYMBIOSYST Global Challenges & European Industrial Competitiveness Cl5-Climate, Energy and Mobility Beneficiary Marcel Macarulla
H2ELIOS Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Clean Sky Beneficiary Jesús Castro
BeGREEN  Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Smart Networks and Services (SNS) Beneficiary Oriol Sallent
DESIRE6G Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Smart Networks and Services (SNS) Beneficiary Luís Velasco
HORSE Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Smart Networks and Services (SNS) Beneficiary Javier Masip Bruin
PREDICT-6G Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Smart Networks and Services (SNS) Beneficiary Luís Velasco
SEASON Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Smart Networks and Services (SNS) Beneficiary Luís Velasco
VERGE Global Challenges & European Industrial Competitiveness JU: Smart Networks and Services (SNS) Coordinator Oriol Sallent
CLIMAAX Global Challenges & European Industrial Competitiveness Mission Climate Adaptation Beneficiary Daniel Sempere Torres
RESIST Global Challenges & European Industrial Competitiveness Mission Climate Adaptation Beneficiary Shinju Park
SUSTAIN Innovative Europe Pathfinder Challenges Beneficiary Manuel Gasulla Forner
QUADRATURE Innovative Europe Pathfinder Open Beneficiary Eduard Alarcón
AGRIGEP WIDERA ERA Beneficiary Marta Peña
aUPaEU WIDERA ERA Coordinator Jesús Alcober
REALISTIC WIDERA ERA Chairs Beneficiary Constantino Muñoz-Porcar
HybridNeuro WIDERA Twinning Beneficiary Miquel Àngel Mañanas Villanueva

*els projectes amb enllaç tenen fitxa a la base de dades CORDIS de la Comissió Europea.